Dostęp do rachunku za pośrednictwem usług CDM24

Wygodne kanały dostępu do usług CDM24

CDM24 to usługa dedykowana wszystkim tym, którzy są zainteresowani wygodnym inwestowaniem w produkty rynku kapitałowego. Za pośrednictwem CDM24 umożliwiamy Ci bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego, a także wygodne zarządzanie swoim portfelem poprzez Internet i telefon. Usługa może być powiązana z obsługą rachunku w Banku Pekao S.A. za pośrednictwem usługi Pekao24. 

Dlaczego warto korzystać?

W ramach usługi CDM24 otrzymujesz do dyspozycji:

  • serwis internetowy CDMInternet, dający możliwość zarządzania rachunkiem maklerskim poprzez Internet,
  • dostęp do rachunku za pośrednictwem konsultanta TeleCDM - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz całodobowo w serwisie automatycznym,
  • dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym - poprzez serwis CDMInternet - w pakietach dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji.
  • dostęp do rachunku inwestycyjnego za pośrednictwem telefonu komórkowego i nowego serwisu transakcyjnego CDMMobile

CDMInternet

CDMInternet to funkcjonalny system transakcyjny, który umożliwia zarządzanie rachunkami inwestycyjnymi szybko i wygodnie - w domu lub w pracy - wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera i Internetu.

więcej o CDMInternet

CDMMobile

Serwis transakcyjny CDMMobile to uproszczona wersja serwisu CDMInternet umożliwiająca obsługę rachunku inwestycyjnego przez telefon komórkowy lub inne urządzenie mobilne wyposażone w przeglądarkę internetową

Więcej

TeleCDM

TeleCDM jest serwisem dostępnym w ramach usługi CDM24. Serwis skierowany jest do wszystkich naszych Klientów, którzy chcą komfortowo i wygodnie zarządzać rachunkiem inwestycyjnym przez telefon.

więcej o TeleCDM

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)