Rachunek inwestycyjny za 0 zł dla klientów funduszowych

Chcesz inwestować wyłącznie w fundusze i subfundusze inwestycyjne otwarte (FIO/SFIO)?

Mamy dla Ciebie rachunek inwestycyjny za 0 zł, a wraz z nim możliwość skorzystania z:

 • szerokiej oferty funduszy inwestycyjnych otwartych:
  • ponad 200 funduszy polskich zarządzanych przez 15 towarzystw funduszy inwestycyjnych, więcej>
  • blisko 490 funduszy zagranicznych zarządzanych przez zagraniczne firmy inwestycyjne: Goldman Sachs, Schroders, Franklin Templeton,
 • usługi doradztwa inwestycyjnego – teraz decyzje stają się łatwiejsze, powiemy Ci, które fundusze są dla Ciebie odpowiednie i w co możesz zainwestować. Umów się na spotkanie w Punkcie Obsługi Klientów w Warszawie, Białymstoku, Łodzi, Gorzowie Wielkopolskim lub Olsztynie w celu podpisania umowy świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego,
 • materiałów analitycznych i komentarzy do bieżących wydarzeń rynkowych, przygotowywanych przez ekspertów Biura Analiz CDM dostępnych w eTrader,
 • usług towarzyszących wygodnemu inwestowaniu, m.in. lokaty overnight (O/N).

Jak zacząć inwestować?

Wniosek o otwarcie rachunku inwestycyjnego możesz złożyć online

Otwórz rachunek inwestycyjny w CDM

 

 

lub przyjdź do dowolnego Punktu Obsługi Klientów z ważnym dokumentem tożsamości w celu otwarcia rachunku inwestycyjnego.

Dlaczego warto otworzyć rachunek inwestycyjny w CDM?

CDM. Jedno miejsce na Twoje inwestycje.

Profesjonalizm

 
Doświadcz komfortu inwestowania

CDM w ramach rachunku masz dostęp do szerokiego spektrum rozwiązań inwestycyjnych. Umożliwimy Ci zbudowanie portfela opartego na funduszach inwestycyjnych dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań względem ryzyka. 

  

Sieć Punktów Obsługi Klientów

Korzystaj z wieloletniego doświadczenia ekspertów rynku kapitałowego

Czy wiesz że pierwszy fundusz inwestycyjny w Polsce był dystrybuowany ponad 26 lat temu właśnie u nas? Do dnia dzisiejszego fundusz ten działa pod nazwą Pekao Zrównoważony i jest dostępny w naszej ofercie. Skorzystaj z wiedzy kilkuset naszych Doradców Klienta, którzy pozostają do Twojej dyspozycji. Umów się na spotkanie w najbliższym Punkcie Obsługi Klientów w dogodnym dla Ciebie terminie.

  

Kompleksowość usług

Postaw na kompleksowość usług

CDM Pekao należy do Grupy Banku Pekao S.A., dzięki temu możesz powiązać system transakcyjny CDMInternet z systemem Pekao24, co umożliwi korzystanie z naszych usług bez konieczności oddzielnego logowania, jeżeli jesteś zalogowany w systemie Pekao24. Przelewy wychodzące do Banku Pekao są bezpłatne, a do innych banków koszt przelewu przez CDMInternet to 1 zł.

  

Kanały zdalne

Inwestuj wygodnie mając swobodny dostęp do inwestycji

W CDM wybierasz taki dostęp do rachunku inwestycyjnego i powiązanych z nim usług, który Ci odpowiada. Masz do wyboru:

 • infolinię TeleCDM z obsługą rachunku przez telefon (pon. - pt. 8:00 - 20:00) pod nr:
 • 801 140 490 (opłata za jeden impuls),
 • +48 22 591 24 90 (opłata wg cennika operatora).

 

Potrzebujesz więcej informacji o rachunku inwestycyjnym w CDM Pekao?

Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu online - oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.
Szczegółowe warunki promocji dotyczących rachunku inwestycyjnego opisane są w Komunikatach Prezesa Zarządu CDM Pekao nr 100/DRW/2013 oraz 102/DMZ/2018.

Na swoim rachunku w każdej chwili możesz zacząć inwestować w akcje, obligacje i inne instrumenty z oferty CDM Pekao. W takim przypadku standardowa opłata za prowadzenie rachunku inwestycyjnego wynosi 60 zł rocznie. Więcej o pozostałych możliwościach inwestycyjnych w ramach rachunku inwestycyjnego w CDM dostępnych jest tutaj>

Informacje związane z inwestowaniem i świadczeniem usług przez CDM Pekao

Niniejsze informacje są upowszechniane przez CDM Pekao S.A. w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, w tym możliwość utraty części lub całości zainwestowanych środków, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie https://www.cdmpekao.com.pl/ryzyko-inwestycyjne/.

Wymagane prawem informacje dotyczące funduszy inwestycyjnych, znajdują się w prospektach informacyjnych i kluczowych informacjach dla inwestora dostępnych na https://www.cdmpekao.com.pl w zakładce Dokumenty funduszy inwestycyjnych.

Wartość aktywów netto funduszu może charakteryzować się dużą zmiennością ze względu na skład portfela inwestycyjnego lub ze względu na stosowane techniki zarządzania. Fundusz nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Uczestnik musi liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części wpłaconych środków.

Warunki świadczenia poszczególnych usług znajdują się w odpowiednich Regulaminach, Komunikatach oraz Umowach dostępnych na https://www.cdmpekao.com.pl oraz w Punktach Obsługi Klientów. Korzystanie z jakiejkolwiek z usług wymaga zawarcia umowy świadczenia usług maklerskich z CDM (sprzedaż krzyżowa).

Świadczenie usług w ramach sprzedaży krzyżowej nie wpływa na poziom ryzyka w porównaniu z ryzykami, które wynikałyby z poszczególnych usług, gdyby te usługi świadczone były oddzielnie. Ryzyko wynikające ze sprzedaży krzyżowej w porównaniu do ryzyka opisanego dla poszczególnych usług, stanowi sumę ryzyk poszczególnych usług. W związku z zawarciem, wykonaniem lub rozwiązaniem umów zawartych w ramach usług Klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami innymi niż określonymi w Taryfie prowizji i opłat lub dokumentach regulujących zasady korzystania z Usług maklerskich oraz Pozostałych usług. Więcej informacji w sprawie usług świadczonych w ramach sprzedaży krzyżowej jest dostępnych w Komunikacie nr 6/2019.

Zapoznaj się z informacją o CDM Pekao S.A. jako Administratorze Danych Osobowych.

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)