Nagrody i wyróżnienia CDM

CDM PEKAO SA NA PODIUM W RANKINGU RACHUNKÓW MAKLERSKICH!

„Opłaca się być dostępnym dla klienta - przez telefon albo w placówce. Warto też uczestniczyć w IPO. Tym wyróżnia się czołówka szóstej edycji naszego rankingu rachunków do inwestowania na giełdzie”.. oto podsumowanie najnowszego rankingu, którzy przeprowadził dziennik gospodarczy Puls Biznesu wśród największych Banków i Domów Maklerskich oferujących usługi na rynku kapitałowym.

Ranking dotyczył oceny usług związanych z rachunkiem inwestycyjnym dla inwestora indywidualnego, a głównymi elementami, które podlegały ocenie to optymalne koszty realizacji transakcji i prowadzenia rachunku maklerskiego oraz komfort jego użytkowania (dostęp do infolinii, dostęp do sieci placówek itp).

Ranking został sporządzony przy kilku założeniach, między innymi: że inwestor indywidualny operuje wyłącznie na rynku akcji, w zakresie posiadanych środków finansowych jest ponadprzeciętnie sytuowany, a także przy określonych założeniach dotyczących okresu inwestowania i zaangażowania kapitału.

Z pełnym tekstem artykułu dotyczącym rankingu Pulsu Biznesu i jego założeniami można zapoznać się tutaj.


Jest nam niezmiernie miło, że CDM zajął drugie miejsce w rankingu i został tak wysoko oceniony pod względem komfortu obsługi, jak i optymalnych kosztów wynikających z prowadzenia rachunku i realizacji transakcji w odniesieniu do potrzeb inwestorów indywidualnych.

 

Ranking z dnia 14-02-2018 r. przeprowadzony przez Puls Biznesu, dotyczący oceny rachunku inwestycyjnego dla Inwestorów Indywidualnych. Niniejsze informacje są upowszechniane przez CDM Pekao S.A. w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie https://www.cdmpekao.com.pl/edukacja/bezpieczenstwo/ryzyko-inwestycyjne/, w tym ryzyko przyszłego kształtowania się kursu rozumiane jako brak pewności, co do kierunku kształtowania się ceny instrumentu finansowego w przyszłości potencjalnie skutkujący stratą części lub całości zainwestowanego kapitału.

 

 

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)