Zespół CDM Pekao

CDM Pekao S.A. to dom maklerski o ugruntowanej pozycji rynkowej, powstał w czasie gdy rodził się w Polsce rynek kapitałowy i startowała giełda warszawska.

O wartości CDM zawsze stanowili ludzie: analitycy, maklerzy, doradcy Klienta. Wielu z nich może poszczycić się dwudziestoletnim doświadczeniem i solidną wiedza na temat finansów.

Analitycy CDM. Dzięki ich pracy nasi Klienci mają dostęp do krótko- i długoterminowych prognoz rynkowych.

Maklerzy i Doradcy Klienta. Są do dyspozycji Klientów w Punktach Obsługi Klientów (POK) w całym kraju: otworzą rachunek maklerski, podzielą się wiedzą na temat rynku kapitałowego, przedstawią ofertę i złożą zlecenie zgodnie z dyspozycją Klienta. Ponadto pomogą dopełnić wszelkich innych formalności. W przypadku ciekawych ofert czy zdarzeń rynkowych poinformują o nich Klienta.

Nasi Doradcy zawsze działają mając na uwadze dobro Klienta i jego środków, pamiętając jednakże, że ostateczne dyspozycje i decyzje należą zawsze do naszych Klientów.

Konsultanci TeleCDM.  Jeśli nie masz czasu przyjść do jednego z naszych POK zadzwoń do TeleCDM (801 140 490). Nasi konsultanci podpowiedzą jak korzystać z systemu transakcyjnego lub przyjmą Twoje zlecenie do realizacji.

 

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)