Programista

Opis stanowiska:

  • Rozwój aplikacji w technologii Java,
  • projektowanie zmian w systemach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, matematyka, lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języka Java,
  • znajomość technologii J2EE,
  • znajomość SQL,
  • znajomość UNIX (np.: Linux),
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • znajomość serwerów aplikacyjnych np.: WebSphere, Tomcat,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność poruszania się w platformie .NET,
  • praca przy projektach przetwarzania dużej ilości danych lub przetwarzaniem danych w czasie rzeczywistym,
  • zdolności graficzne,
  • znajomość JQuery, Java Swing,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)