Makler Papierów Wartościowych

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa kluczowych Klientów,
  • realizacja operacji finansowych, m.in zleceń DDM, transakcji pakietowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami,
  • realizacja zadań sprzedażowych i aktywne uczestnictwo w kampaniach produktowych,
  • wdrażanie nowoczesnych metod obsługi Klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • licencja Maklera Papierów Wartościowych,
  • bardzo dobra znajomość rynku kapitałowego, analiza rynku,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych,
  • łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji interpersonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)