Pakiet PLUS

Co to jest?

W pakiecie PLUS Klienci otrzymują dostęp do 1 oferty w czasie rzeczywistym oraz 4 ofert opóźnionych
o 15 minut. Usługa dostępna jest dla naszych Klientów z zawartą umową abonamentową.

Jeżeli jesteś zainteresowany szerszym dostępem do notowań w czasie rzeczywistym masz do wyboru pakiety:

  • PRESTIGE - 5 ofert w czasie rzeczywistym
  • VIP - wszystkie oferty w czasie rzeczywistym, pełen arkusz zleceń

lub bezpłatny pakiet STANDARD, w którym dostęp do notowań jest opóźniony o 15 minut.

 

Oferta specjalna!

Dla wszystkich naszych Klientów z zawartą umową abonamentową pakiet PLUS za 0 zł! Oferta promocyjna obowiązuje do odwołania

ZAPOZNAJ SIĘ Z KOMUNIKATEM>

Jak korzystać? 

Notowania giełdowe dostępne są w platformie inwestycyjnej eTrader, którą uruchomisz poprzez CDMInternet lub bezpośrednio po pobraniu pliku instalacyjnego na swój komputer.

                                                           SPRAWDŹ JAK ZALOGOWAĆ SIĘ DO eTRADER>

Platforma inwestycyjna eTrader Pekao to aplikacja, która umożliwia śledzenie notowań instrumentów finansowych, będących przedmiotem obrotu na GPW. Znajdują się w niej także dane o notowaniach najważniejszych indeksów zagranicznych, par walutowych, towarów oraz surowców

Rozbudowane funkcjonalności eTradera pozwolą Ci na dokładne przeanalizowanie zarówno historycznych, jak i aktualnych danych dotyczących interesujących Cię spółek. W eTrader sprawdzisz zestawienie danych makro, kalendarium makroekonomiczne, kalendarium spółek, znajdziesz nawet informacje o dniach wolnych w różnych krajach.

Jako użytkownik platformy eTrader otrzymasz również dostęp do pełnego zakresu informacji rynkowych, nie tylko Komunikatów z PAP i ESPI/EBI, ale także ISBnews.
Ponadto w eTrader masz stały dostęp do autorskich materiałów analitycznych opracowywanych przez Biuro Analiz. Znajdziesz tam zarówno analizy bieżące w ramach serwisu „Rynek na żywo", jak też analizy cykliczne (codzienne, miesięczne).

WIĘCEJ O eTRADER>

Jak zmienić pakiet notowań?

 

CDMInternet

ONLINE:

  • w systemie transakcyjnym CDMInternet (CDM24) - zakładka Ustawienia / Umowy dodatkowe sekcja Usługi i pakiety

  • w platformie transakcyjnej eTrader - Ustawienia / Ustawienia / Zakres usług / w części Notowania opcja Zmień pakiet

 
 

Punkty Obsługi Klientów

OSOBIŚCIE w wybranym Punkcie Usług Maklerskich, których lista dostępna jest w wyszukiwarce 

 

 
 

TeleCDM

 TELEFONICZNIE dzwoniąc na infolinię TeleCDM pod numer:

  • 801 140 490 (opłata za jeden impuls) lub

  • +48 22 591 24 90 (stawka wg cennika operatora)

 


Otwórz rachunek 

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, zapraszamy Cię na spotkanie do dowolnej naszej placówki. Na spotkaniu spotkania poinformuj doradcę, że chcesz korzystać z notowań giełowych.

Zabierz ze sobą na spotkanie aktualny dokument tożsamości.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE>

Informacje związane z inwestowaniem i świadczeniem usług

Notowania giełdowe oferowane są w pakietach zróżnicowanych pod względem ceny, uzależnionej od zakresu udostępnianych informacji.

Opłata za korzystanie z wybranego pakietu notowań jest pobierana po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w ciągu pierwszych pięciu dni roboczych następnego miesiąca.

Jeżeli na wskazanym przez Klienta rachunku nie ma wystarczających środków pieniężnych pozwalających pobrać należną opłatę, dostęp do płatnego pakietu notowań jest blokowany, a Klientowi udostępniany jest pakiet STANDARD (opóźniony o 15 minut). Odblokowanie dostępu jest możliwe po uregulowaniu należności.

Szczegółowe informacje dotyczące świadczenia usługi dostępne są w:

Niniejsze informacje są upowszechniane w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, w tym możliwość utraty części lub całości zainwestowanych środków, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie https://www.cdmpekao.com.pl/edukacja/bezpieczenstwo/ryzyko-inwestycyjne/.

Świadczenie usług w ramach sprzedaży krzyżowej nie wpływa na poziom ryzyka w porównaniu z ryzykami, które wynikałyby z poszczególnych usług, gdyby te usługi świadczone były oddzielnie. Ryzyko wynikające ze sprzedaży krzyżowej w porównaniu do ryzyka opisanego dla poszczególnych usług, stanowi sumę ryzyk poszczególnych usług. W związku z zawarciem, wykonaniem lub rozwiązaniem umów zawartych w ramach usług Klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami innymi niż określonymi w Taryfie prowizji i opłat lub dokumentach regulujących zasady korzystania z Usług maklerskich oraz Pozostałych usług. Więcej informacji w sprawie usług świadczonych w ramach sprzedaży krzyżowej jest dostępnych w Komunikacie dla Klientów.

Zapoznaj się z informacją o Administratorze Danych Osobowych.

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)