Pakiet PLUS

Co to jest?

Pakiet  PLUS skierowany jest do aktywnych inwestorów, którzy wykorzystują Internet do pozyskiwania bieżących informacji.

W pakiecie tym Klienci otrzymują dostęp do bieżących notowań (1 oferta), doniesień agencyjnych PAP oraz wykresów w czasie rzeczywistym.

Zwolnienie z opłaty za pakiet PLUS

Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. odstępuje od 01.07.2018 r. do 30.06.2019 r. od pobierania opłaty za korzystanie z serwisów czasu rzeczywistego za pośrednictwem systemu CDMInternet przez osoby fizyczne w stosunku do Klientów z umową abonamentową korzystających z pakietu Plus. 

Co możesz zyskać? 

Otwórz rachunek online w 2018 r. za 0 zł, a otrzymasz:
  • Dostęp do pełnej oferty rynku kapitałowego, m.in. do:

    • kilkuset funduszy polskich i zagranicznych w POK i online, a także do akcji, obligacji skarbowych i korporacyjnych nominowanych w PLN, EUR i USD, certyfikatów strukturyzowanych, opcji i kontraktów,
    • tysięcy zagranicznych instrumentów finansowych notowanych na giełdach 20 krajów, w tym usługi Pre-Market w USA.
  • 0 zł za dostęp do analiz ekspertów CDM
  • 0 zł za przelew złotowy przez Internet do Banku Pekao S.A. (pozostałe banki krajowe 1 zł)
  • 0 zł za SMS autoryzujący transakcję

Co warto wiedzieć?

Szczegóły dotyczące oferty promocyjne 0 zł za rachunek w 2018 r. przez Internet dostępne są w Komunikacie nr 89/2017, natomiast zwolnienia z pobierania opłaty za pakiet PLUS dostępne są w Komunikacie nr 58/2018.

Zapoznaj się również z warunkami Taryfy Prowizji i Opłat, Regulaminem oraz ofertą usług - obowiązującymi w CDM Pekao S.A.

Niniejsze informacje są upowszechniane przez CDM Pekao S.A. w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne szczegółowo opisane na stronie www.cdmpekao.com.pl/edukacja/bezpieczenstwo/ryzyko-inwestycyjne/

 

Jak zacząć inwestować?

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)