Notowania SDIG

 

Ważna informacja dla użytkowników serwisu SDIG

Uprzejmie Informujemy, że na 1 marca 2019 roku zaplanowane zostało wyłączenie Systemu Dystrybucji Informacji Giełdowych (SDIG/"Notowania"). Serwis nie będzie już udostępniany.

Funkcjonalność składania zleceń, dostęp do notowań giełdowych oraz inne funkcjonalności SDIG dostępne są w platformie inwestycyjnej eTrader. Nowa platforma nie tylko zastępuje dotychczasowy System Dystrybucji Informacji Giełdowych (SDIG), ale też wprowadza wiele nowych funkcji, wspierając w codziennym inwestowaniu na giełdzie.

Dowiedz się więcej o platformie inwestycyjnej eTrader, sprawdź jej możliwości >>

Informacje ogólne

SDIG - System Dystrybucji Informacji Giełdowych

Za pośrednictwem serwisu CDMInternet otrzymujesz dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym. Applet notowań SDIG umożliwia prezentację serwisu Polskiej Agencji Prasowej.

Więcej

Zakres operacji

Aplet SDIG do odbioru notowań w czasie rzeczywistym daje dostęp do różnych funkcjonalności. Kliknij przycisk więcej, aby zapoznać się ze szczegółami.

Więcej

Instrukcja ISPAG

Kliknij przycisk więcej aby przejść do instrukcji obsługi programu ISPAG PRO.

Więcej

Pomoc

Aplikacja do odbioru notowań giełdowych w czasie rzeczywistym udostępniana jest Klientom Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A. korzystającym z obsługi rachunku inwestycyjnego poprzez system internetowy CDMInternet.

 

Więcej

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)