Liczy się każdy krok.
Zaufaj wiedzy i technologii.
Osiągnij swój cel.

Poznaj nowego króla parkietu

eTrader. Sprawdź teraz

eTrader
Jedno miejsce na Twoje inwestycje

Czym jest eTrader Pekao?

Zbadaliśmy oczekiwania inwestorów, uzupełniliśmy je o wieloletnie doświadczenie
maklerskie i wzbogaciliśmy o najlepsze praktyki projektowania systemów transakcyjnych –
tak powstał eTrader Pekao – nowoczesna platforma, dedykowana wszystkim, którzy chcą
aktywnie inwestować na giełdzie.

W jednym miejscu otrzymujesz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i narzędzi niezbędnych do inwestowania na rynku kapitałowym – od notowań giełdowych i informacji z rynku, poprzez analizy i dane o spółkach, po rozbudowane możliwości zarządzania swoim portfelem, w tym realizowania zleceń na rynkach polskich i zagranicznych.

Twoje wsparcie
w codziennym inwestowaniu online

Szybkie składanie zleceń giełdowych
na rynkach polskich i zagranicznych

Notowania instrumentów z GPW, indeksów zagranicznych,
par walutowych, towarów i surowców

Aktualne informacje rynkowe, komunikaty spółek
oraz analizy rynkowe

Kompleksowe zarządzanie
portfelem inwestycyjnym

Pobierz eTrader >

Co zyskujesz
z platformą inwestycyjną eTrader Pekao?

Łatwie zarządzanie inwestycjami

Łatwe zarządzanie inwestycjami

Notowania, bieżące informacje z rynku i łatwe składanie zleceń to elementy podstawowe każdej platformy inwestycyjnej. Jednak do sprawnego zarządzania inwestycjami, warto mieć do dyspozycji bardziej zaawansowane narzędzia służące m.in. do wyszukiwania instrumentów, analizy i porównywania danych. Dla każdego inwestora kluczowa jest również kontrola nad całym portfelem aktywów. Nowoczesne narzędzie inwestycyjne powinno spełnić wszystkie te warunki – tak został zaprojektowany eTrader.

Poznaj rozwiązaniePoznaj rozwiązanie

Portfel inwestycyjny to funkcjonalność eTradera, która prezentuje aktywa Klienta, posiadane w CDM Pekao. Ujęte są tutaj zarówno środki pieniężne zgromadzone na rachunku maklerskim jak i pozostałe instrumenty finansowe takie jak: akcje, obligacje czy jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Istotnym atutem platformy eTrader jest to, że wycena aktywów giełdowych opiera się na kursach bieżących. W razie potrzeby znajdziesz tutaj również wykres historycznej wyceny swojego portfela.

Łatwie zarządzanie inwestycjami

Czas to pieniądz...

Inwestowanie to przede wszystkim sztuka podejmowania decyzji – wymaga rozsądnych, niejednokrotnie jednak szybkich reakcji. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest, gdy niezbędne informacje znajdują się w jednym miejscu, a dostęp do nich jest w zasięgu jednego kliknięcia. Wymagający inwestor zawsze doceni wszelkiego rodzaju alerty, które zwrócą uwagę na wydarzenia istotne pod kątem obserwowanej spółki lub innego instrumentu.

SprawdźSprawdź

Korzystając z platformy eTrader, otrzymasz stały dostęp do najświeższych informacji rynkowych pochodzących z agencji informacyjnych takich jak PAP czy ISBnews. Otrzymasz także aktualne komunikaty spółek (ESPI/EBI) oraz możliwość korzystania z autorskich komentarzy i materiałów analitycznych CDM Pekao dostępnych na bieżąco wyłącznie dla użytkowników platformy. Do dyspozycji masz również takie narzędzia, jak sygnały rynkowe, alerty czy skaner, który umożliwia szybkie wyszukanie, według wybranych kryteriów, spółek i obligacji notowanych na GPW.

Łatwie zarządzanie inwestycjami

Spółki giełdowe bez tajemnic

Dokładna analiza inwestycji to jedno ze źródeł sukcesu. Dlatego w platformie eTrader (obok notowań wszystkich instrumentów z Giełdy Papierów Wartościowych oraz danych o notowaniach najważniejszych indeksów zagranicznych, par walutowych, towarów oraz surowców) znajdziesz zaawansowane narzędzia analityczne, takie jak: profile spółek oraz indeksów, wykresy z analizą techniczną skaner instrumentów lub sygnały rynkowe.

Przetestuj możliwościPrzetestuj możliwości

Rozbudowane funkcjonalności eTradera pozwolą Ci na dokładne przeanalizowanie zarówno historycznych jak i aktualnych danych dotyczących interesujących Cię spółek. Dodatkowo w ramach „Profilu spółki” możesz sprawdzić sprawozdania finansowe, kalendarium wydarzeń oraz wskaźniki analizy portfelowej.

Łatwie zarządzanie inwestycjami

Wygoda inwestowania i funkcjonalność

eTrader został wyposażony w szereg użytecznych funkcji pozwalających na planowanie, analizę i kontrolę inwestycji. Równie ważny jest jednak intuicyjny interfejs i szerokie możliwości personalizacji. To wszystko, wraz z łatwym dostępem do wielu źródeł informacji, składa się na wysoki komfort inwestowania – zarówno dla osób korzystających z sytemu codziennie, jak też dla początkujących czy okazjonalnych użytkowników platformy.

Praktyczny przykładPraktyczny przykład

Składanie zleceń można rozpocząć z wielu miejsc platformy – nie tylko z menu głównego, wywołując okno „Zlecenie”, ale też z każdego miejsca, gdzie widzimy notowania instrumentu lub oferty kupna/sprzedaży, a także za pomocą menu podręcznego wywoływanego w dowolnym momencie prawym przyciskiem myszki. Użytkownik eTradera może ustawiać także domyślnie parametry zleceń. To jedna z wielu możliwości personalizacji obok ustawień ulubionych okien, skrótów, czy nawet wyglądu ekranu i kolorów czcionek.

Jesteś Klientem CDM Pekao?
Sprawdź jak wygodnie pobrać eTrader w 3 krokach

Pobierz
plik instalacyjny

Zainstaluj eTrader na
na swoim komputerze

Zaloguj się loginem
i hasłem z CDM24

Pobierz teraz >

Platforma jest dostępna dla Klientów posiadających aktywny rachunek inwestycyjny z dostępem do kanałów zdalnych.

Chcesz dowiedzieć się
więcej o funkcjonalnościach
platformy eTrader?

Sprawdź Strefę Użytkownika >

Nie jesteś naszym Klientem,
a chciałbyś mieć dostęp do platformy eTrader?
Otwórz rachunek inwestycyjny w
CDM Pekao przez Internet!

Otwórz rachunek inwestycyjny w CDM Pekao i skorzystaj z pełnych możliwości platformy eTrader. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z kompleksowej oferty inwestycyjnej oraz uzyskać dostęp do szerokiej sieci Punktów Obsługi Klientów.

Załóż rachunek >

Zespół wsparcia platformy eTrader

801 110 502 (opłata za jeden impuls)
22 59 12 595 (opłata wg cennika operatora)
(Pn-Pt od 8:00 do 20:00)

Polityka Prywatności | Copyright © 2008-2018 CDM Pekao S.A.

Niniejsza informacja stanowi informację handlową, która jest upowszechniana przez CDM Pekao S.A. w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie https://www.cdmpekao.com.pl/edukacja/bezpieczenstwo/ryzyko-inwestycyjne, w tym ryzyko przyszłego kształtowania się kursu rozumiane jako brak pewności, co do kierunku kształtowania się ceny instrumentu finansowego w przyszłości potencjalnie skutkujący stratą części lub całości zainwestowanego kapitału.

Centralny Dom Maklerski Pekao Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa; dokumentacja w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000024477, NIP: 521-26-54-772; wysokość kapitału zakładowego, w pełni wpłaconego: 56 331 898 zł.