Liczy się każdy krok.
Zaufaj wiedzy i technologii.
Osiągnij swój cel.

Poznaj nowego króla parkietu

eTrader. Sprawdź teraz

Lubimy zmiany. Na lepsze.

Czym jest eTrader?

eTrader - jedno miejsce na Twoje inwestycje

Nowa platforma inwestycyjna CDM Pekao to narzędzie, które nie tylko odpowiada na oczekiwania doświadczonych i wymagających inwestorów, ale wychodzi naprzeciw każdemu, kto chce aktywnie inwestować na giełdach. W jednym miejscu śledzisz notowania (polskie i zagraniczne), otrzymujesz wiadomości z rynków oraz informacje o poszczególnych spółkach, masz dostęp do narzędzi analitycznych i pełną możliwość składania zleceń.

Kompleksowe narzędzie

eTrader obsługuje pełen proces inwestycyjny

Platforma wyposażona jest w zaawansowane funkcje pozwalające na planowanie i kontrolę Twoich inwestycji. Wyszukiwanie informacji, analiza danych, składanie zleceń oraz pełny przegląd portfela inwestycyjnego – wszystko znajdziesz i obsłużysz w jednym miejscu.

Efektywne zarządzanie

eTrader usprawnia proces składania zleceń

Składanie zleceń zostało zaprojektowane w taki sposób, aby szybko i wygodnie złożyć nowe zlecenie, sprawdzić stan jego realizacji, a w razie potrzeby zmodyfikować lub anulować.

Aktualne informacje

eTrader udostępnia szeroki zakres informacji rynkowych

  • GPW

  • ESPI

  • EBI

  • PAP

  • ISBNEWS

Masz stały dostęp do notowań – nie tylko z GPW, ale także indeksów zagranicznych, par walutowych, towarów i surowców. Znajdziesz komunikaty spółek (ESPI/EBI), komunikaty z agencji informacyjnych (PAP, ISBnews), a także autorskich komentarzy CDM Pekao. Platforma zawiera również kalendaria (makroekonomiczne i spółek) oraz obszerne informacje o spółkach (w tym sprawozdania finansowe).

Funkcjonalne ustawienia

eTrader dostosuje się do Twoich preferencji

Platforma działa z systemami Windows, MacOS oraz Linux – jest więc dostosowana do większości współczesnych komputerów. Otrzymujesz szerokie możliwości personalizacji – w tym tworzenia własnych skrótów oraz dostosowywania okien i zawartości zakładek do osobistych preferencji. Co więcej, możesz wybrać pomiędzy 3 różnymi stylami wyglądu aplikacji (jasnym, ciemnym i pośrednim). eTrader to także doskonałe rozwiązanie dla inwestorów preferujących pracę na kilku monitorach.

Jesteś Klientem - pobierz eTrader

Jeśli jesteś Klientem CDM Pekao i posiadasz rachunek inwestycyjny z dostępem online, już teraz możesz pobrać nową platformę inwestycyjną eTrader!

Pobierz teraz!

Sprawdź jak wygodnie pobrać eTrader w 3 krokach

Krok 1

Pobierz
plik instalacyjny

Krok 2

Zainstaluj eTrader
na swoim komputerze

Krok 3

Zaloguj się loginem
i hasłem z CDM24

Pobierz teraz!

Nie jesteś Klientem?
Otwórz rachunek w CDM przez Internet!

Otwórz rachunek w CDM Pekao i skorzystaj z pełnych możliwości platformy eTrader. Dodatkowo zyskasz atrakcyjną i kompleksową ofertę inwestycyjną oraz dostęp do szerokiej sieci Punktów Obsługi Klientów.

Załóż rachunek!

Co zyskujesz z platformą eTrader?

Przede wszystkim wygoda
inwestowania i funkcjonalność

Składaj, śledź, modyfikuj, analizuj i anuluj zlecenia giełdowe. Teraz wszystko w jednej nowoczesnej i intuicyjnej platformie inwestycyjnej.

Czas to pieniądz...
bo liczy się szybka reakcja

Reaguj szybko na zmieniające się warunki rynkowe, dzięki wielu źródłom informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym (PAP, ISBNews, GPW, NewConnect, Catalyst, ESPI, EBI).

Łatwe zarządzanie inwestycjami

Analizuj swoje aktywa z różnej perspektywy, teraz po bieżących kursach! Dzięki temu łatwiej zrealizujesz strategię dywersyfikacji portfela.

Spółki giełdowe bez tajemnic

Dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak Skaner i Profil Spółki, możesz analizować zarówno najaktualniejsze jak i historyczne dane dotyczące interesujących Cię spółek na rynku kapitałowym.

Inwestuj wygodniej. Teraz!

Jeśli jesteś Klientem CDM Pekao i posiadasz rachunek inwestycyjny z dostępem online, już teraz możesz pobrać nową platformę inwestycyjną eTrader!

Pobierz teraz!