Logo Pekao

W co inwestować?
Poznaj naszą odpowiedź

Doradztwo inwestycyjne
w CDM Pekao

SPRAWDŹ >

Co możesz zyskać?

 • ŁATWE DECYZJE I PRZYJEMNOŚĆ INWESTOWANIA

  ŁATWE DECYZJE
  I PRZYJEMNOŚĆ INWESTOWANIA

  Korzystając z doradztwa inwestycyjnego w CDM Pekao otrzymujesz konkretne wskazanie ile i w co zainwestować. Dzięki temu Twoje decyzje inwestycyjne są łatwiejsze, inwestowanie kojarzy się z nieskomplikowanymi działaniami, a przede wszystkim ze spokojem.

 • NOWE MOŻLIWOŚCI

  NOWE MOŻLIWOŚCI

  Wykorzystujesz wiedzę ekspertów i otwierasz się na nowe możliwości. Otrzymujesz gotowe rozwiązania, już zweryfikowane przez fachowców. Często mogą to być koncepcje, których sam nie odkryjesz lub które z góry odrzucisz. Wskazujemy nowe kierunki dla Twoich inwestycji, pozwalające na dywersyfikację Twojego portfela.

 • CZAS DLA SIEBIE

  CZAS DLA SIEBIE

  Nie szukasz już kolejnych rozwiązań, więc zyskujesz czas dla siebie i swoich bliskich. Jesteś wolny od ciągłych rozmyślań "co zrobić?". Teraz to Twój czas na relaks.

 • REALIZACJA PLANU

  REALIZACJA PLANU

  Korzystając ze spersonalizowanych rozwiązań, możesz realizować plan inwestycyjny dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji.

 • KOMFORT NA CO DZIEŃ I LEPSZE SAMOPOCZUCIE

  KOMFORT NA CO DZIEŃ I LEPSZE SAMOPOCZUCIE

  Polegając na doświadczeniu ekspertów, wspieranych zaawansowanymi narzędziami do analizy, zyskujesz spokój ducha i lepsze samopoczucie. Wiesz, że skorzystałeś z rozwiązań przygotowanych przez ekspertów, a Twoje inwestycje są w dobrych rękach.

Zastanawiasz się, w co inwestować?

Zamów kontakt i poznaj naszą odpowiedź.

Jak skorzystać?

 • Zamawiasz kontakt
  i umawiasz się
  z doradcą CDM Pekao.
 • Wspólnie omawiacie Twoje:
  cele i potrzeby,
  sytuację finansową,
  skłonność do ryzyka.
 • Otrzymujesz gotowy materiał zawierający konkretne propozycje inwestycyjne przygotowane specjalnie dla Ciebie!

  PROFESJONALNA
  OBSŁUGA
  Rekomendację inwestycyjną otrzymasz od certyfikowanych doradców klienta lub maklerów.

Jak powstaje
rekomendacja?

 • Nasza propozycja powstaje w wyniku szczegółowej analizy Twoich potrzeb i sytuacji finansowej;
 • Do jej przygotowania wykorzystujemy całą naszą wiedzę o rynku kapitałowym wspierając się nowoczesnym narzędziem analitycznym, zbudowanymi specjalnie do celów doradztwa inwestycyjnego;
 • Przygotowany materiał dopasowany jest do tolerowanego przez Ciebie poziomu ryzyka – strategię od konserwatywnej po agresywną;
 • Wspólnie z doradcą określisz horyzont czasowy dla Twoich inwestycji;
 • Sam decydujesz czy przygotowany przez nas materiał wykorzystasz w trakcie spotkania – w dowolnym momencie możesz poprosić doradcę o wydanie kolejnej rekomendacji inwestycyjnej;
 • Jako jedyny Dom Maklerski na rynku oferujemy usługę doradztwa opartego o fundusze inwestycyjne już od 10 tys. zł aktywów na rachunku inwestycyjnym;
 • Usługa doradztwa jest zwolniona z opłaty.

Polityka Prywatności | Copyright © 2008-2019 CDM Pekao S.A.

Niniejsza informacja stanowi informację handlową, która jest upowszechniana przez CDM Pekao S.A. w celu reklamy lub promocji świadczonych usług, z którymi związane jest ryzyko inwestycyjne, w tym ryzyko poniesienia straty, szczegółowo określone w Pakiecie Informacyjnym oraz na stronie http://www.cdmpekao.com.pl/ryzyko-inwestycyjne.

Czytaj więcej >

Rekomendacje inwestycyjne nie stanowią zapewnienia CDM, że cele inwestycyjne Klienta zostaną zrealizowane i nie zawierają gwarancji osiągnięcia korzyści. W szczególności oznacza to, że decyzje inwestycyjne, oparte o przekazaną Rekomendację inwestycyjną, mogą się wiązać z poniesieniem nieoczekiwanej straty. Rekomendacje inwestycyjne udzielane w ramach usługi doradztwa inwestycyjnego przygotowywane są w oparciu o wynik przeprowadzonego badania odpowiedniości instrumentów finansowych będących przedmiotem tej usługi.

Warunki świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego określone są Regulaminem świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego przez Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., wraz z Tabelą Opłat oraz Komunikatami. Korzystanie z usługi wymaga zawarcia umowy świadczenia usług maklerskich z CDM (sprzedaż krzyżowa).
Świadczenie usług w ramach sprzedaży krzyżowej nie wpływa na poziom ryzyka w porównaniu z ryzykami, które wynikałyby z poszczególnych usług, gdyby te usługi świadczone były oddzielnie. Ryzyko wynikające ze sprzedaży krzyżowej w porównaniu do ryzyka opisanego dla poszczególnych usług, stanowi sumę ryzyk poszczególnych usług.

W związku z zawarciem, wykonaniem lub rozwiązaniem umów zawartych w ramach usług Klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami innymi niż określonymi w Taryfie prowizji i opłat lub dokumentach regulujących zasady korzystania z Usług maklerskich oraz Pozostałych usług. Więcej informacji w sprawie usług świadczonych w ramach sprzedaży krzyżowej jest dostępnych w Komunikacie nr 6/DOP/2019.

ZAMÓW ROZMOWĘ >