Strategia FW20

Informujemy, że z dniem 16.07.2018 r. dotychczasowe materiały analityczne "Raport futures" oraz "Raport futures intraday" zostały zastąpione raportem "Strategia FW20". Raport będzie zawierał zalecenie inwestycyjne na najbardziej płynną serię kontraktów terminowych na WIG20. Raport będzie ukazywał się nieregularnie.

Zaprezentowany poniżej komentarz stanowi jedynie część Raportu. Pełen Raport, wraz z informacją na temat czynników ryzyka dostępny jest do pobrania w formie pliku pdf. 

 

KLUCZOWE POZIOMY

RAPORT ZAMYKAJĄCY po kursie OTWARCIA

 

UZASADNIENIE

Raport stanowi aktualizację Raportu Strategia FW20 z 14.08.2018 r. Wtorkowa sesja przyniosła próbę płynnego powrotu do spadków. Ostatecznie jednak kurs FW20 obronił wsparcie wyznaczone koncentracją średnich ruchomych krótkoterminowych, a zarysowana świeca nie sygnalizuje niczego poza utrzymywaniem podwyższonej zmienności. Dzisiejsze otwarcie pozostanie pod wpływem dostosowania do przesunięć rynków bazowych i USDPLN w środę (dzień bez sesji na GPW). Spodziewane niższe otwarcie może stanowić dobrą okazję do zamknięcia pozycji, co też niniejszym rekomenduję.

 

Autor: Bartosz Kulesza, Makler papierów wartościowych, Analityk  

 

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)