AKTYWACJA USŁUGI

Sprawdź jak w kilku krokach aktywować usługę analiz inwestycyjnych

Po zalogowaniu się do serwisu CDMInternet wejdź w zakładkę Analizy, znajdującą się w górnym, prawym pasku menu

 

Analizy_logowanie

 

Pojawi się strona ANALIZY INWESTYCYJNE W BM PEKAO. Po zapoznaniu się z informacją na temat wymagań koniecznych do uzyskania dostępu do serwisu analitycznego liknij w przycisk AKTYWUJ USŁUGĘ>

 

01. Aktywacja

 

Zaznacz wymagane zgody konieczne przy zawarciu umowy świadczenia usługi sporządzania analiz inwestycyjnych naciśnij przycisk AKCEPTUJĘ> 

 

02

 

PODPISANIE UMOWY SPORZĄDZANIA ANALIZ składa się z 3 kroków. Aby zapoznać się z treścią zamieszczonych dokumentów kliknij w jego nazwę lub przycisk PRZECZYTAJ> a następnie AKCEPTUJ>.
Po akceptacji załączonych dokumentów, kliknij w przycisk DALEJ>

 

Analizy_krok4

 

Następnie (jeśli wybraliśmy SMS, jako metodę autoryzacji) POBIERZ KOD SMS>

 

Analizy_krok5 

 

Ostatnim krokiem jest wpisanie otrzymanego kodem sms i zatwierdzenie przyciskiem ZATWIERDŹ>  

 

Analizy_krok6

 

Pojawi się okno z aktualnym statusem umowy

 

Analizy_krok7

TERAZ MOŻESZ JUŻ KORZYSTAĆ Z SERWISU ANALITYCZNEGO. SPRAWDŹ JEGO ZAWARTOŚĆ >>

Usługa sporządzania analiz inwestycyjnych jest usługą maklerską w rozumieniu art. 69 ust. 4 pkt. 6) ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi, polegającą na sporządzaniu analiz inwestycyjnych w zakresie instrumentów finansowych oraz ich przekazywaniu Klientowi (dalej „Usługa”).

Warunkiem aktywacji Usługi jest posiadanie rachunku inwestycyjnego prowadzonego na podstawie Umowy świadczenia usług maklerskich przez Biuro Maklerskie Pekao (dawniej CDM Pekao S.A.) oraz zawarcie „Umowy świadczenia usługi sporządzania analiz inwestycyjnych przez Biuro Maklerskie Pekao (dalej „Umowa") czego można dokonać w serwisie internetowym CDMInternet (www.cdm24.pl) lub w Punktach Usług Maklerskich (dawniej POK CDM).


Warunki realizacji Usługi zawiera „Regulamin sporządzania i dystrybucji analiz inwestycyjnych przez Biuro Maklerskie Pekao” (dawniej CDM Pekao S.A.), zamieszczony na stronie internetowej Biura Maklerskiego Pekao (dawniej CDM Pekao S.A.) w zakładce „Taryfy i Regulacje” pod adresem: https://www.cdmpekao.com.pl. Do przeglądania analiz inwestycyjnych wymagany jest dostęp do serwisu internetowego CDMInternet.

 

 

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg cennika operatora)