Serwis Analityczny

Zapoznaj się z analizami naszych najlepszych Analityków:

Strategie funduszowe

Co miesiąc w raporcie perspektywy klas aktywów (akcji, obligacji, itd.) i portfele funduszy inwestycyjnych o zróżnicowanym poziomie ryzyka: agresywny, zrównoważony, ostrożny.

Więcej

Analizy Codzienne

Codzienny komentarz do ostatniej sesji giełdowej rynku spot, futres wraz z charakterystyką z punktu widzenia analizy technicznej oraz przewidywaniami dotyczącymi nadchodzącego dnia.

Więcej

Analizy Periodyczne

Cykliczna analiza sytuacji na rynkach finansowych autorstwa głównego analityka CDM Pekao. Koniunktura na krajowych rynkach jest analizowana w kontekście przebiegu cyklu koniunkturalnego w gospodarce krajowej i globalnej oraz na tle wydarzeń na światowych rynkach finansowych

Więcej

Zwróć uwagę na...

Krótka analiza techniczna ciekawej spółki.

Więcej

Wojciech Białek, Główny Analityk CDM

Blog Wojciecha Białka, głównego analityka CDM Pekao znalazł się w subiektywnym rankingu wśród pięciu najlepszych blogów finansowo-gospodarczych w Polsce, przygotowanym przez gazetę Parkiet w dniu 11 marca 2013. Zachęcamy do odwiedzenia blogu.

Blog

Raporty sektorowe

Opracowanie zawiera przegląd najważniejszych wiadomości i trendów dla wybranych sektorów gospodarki oraz opis sytuacji finansowej i perspektyw powiązanych z nimi spółek giełdowych.

Więcej

Oferty publiczne

Opracowanie zawiera informacje o aktualnych ofertach publicznych

Więcej

Zagranica

Informacje z rynków zagranicznych.

Więcej

INFOLINIA:

801 140 490*

22 591 24 90**

*(opłata za jeden impuls)

**(opłata wg taryfy operatora)