Dostęp do rachunku za pośrednictwem usług CDM24

Wygodne kanały dostępu do usług CDM24

CDM24 to usługa dedykowana wszystkim tym , którzy są zainteresowani wygodnym inwestowaniem w produkty rynku kapitałowego. Za pośrednictwem CDM24 umożliwiamy Ci bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego, a także wygodne zarządzanie swoim portfelem poprzez Internet i Telefon. Usługa może być powiązana z obsługą rachunku w Banku Pekao S.A. za pośrednictwem usługi Pekao24. 

Dlaczego warto korzystać?

W ramach usługi CDM24 otrzymujesz do dyspozycji:

  • serwis internetowy CDMInternet, dający możliwość zarządzania rachunkiem maklerskim poprzez Internet,
  • dostęp do rachunku za pośrednictwem konsultanta TeleCDM - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz całodobowo w serwisie automatycznym,
  • dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym - poprzez serwis CDMInternet - w pakietach dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji.
  • dostęp do rachunku inwestycyjnego za pośrednictwem telefonu komórkowego i nowego serwisu transakcyjnego CDMMobile 

CDMInternet

CDMInternet to funkcjonalcy system transakcyjny, który zapewnia wygodny dostęp do informacji o Twoich rachunkach inwestycyjnych.
Dzięki nowemu CDMInternet możesz zarządzać swoimi rachunkami inwestycyjnymi szybko i wygodnie - w domu lub w pracy - wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera i internetu.

więcej o CDMInternet

CDMMobile

Nowy serwis transakcyjny CDMMobile to uproszczona wersja serwisu CDMInternet umożliwiająca obsługę rachunku inwestycyjnego przez telefon komórkowy lub inne urządzenia mobilne wyposażone w przeglądarkę internetową

Więcej

TeleCDM

TeleCDM jest serwisem dostępnym w ramach usługi CDM24. Serwis skierowany jest do wszystkich Klientów Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A., którzy komfortowo i wygodnie chcą zarządzać rachunkiem inwestycyjnym przez telefon.

więcej o TeleCDM

Notowania SDIG

Za pośrednictwem serwisu CDMInternet otrzymujesz dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym SDIG.

Applet notowań SDIG umożliwia dodatkowo  prezentację informacji z serwisu Polskiej Agencji Prasowej.

Więcej

Szybkie zlecenia

SDIG umożliwia składanie tzw. "szybkich zleceń", które są przekazywane na rynek bez konieczności wypełniania pełnego formularza zlecenia w CDMInternet.

Więcej

Dostęp do CDM24